Share

https://www.online-toolz.com/tools/regex-tester-online.php

Facebook Share Twitter Share

Реджекс Тестери онлайн PHP & PERL

Використовуйте цей інструмент для тестування шаблонів RegEx на TextNote:Ця сторінка використовує PHP Perl Compatible Regular Expressions functionsReference:http://www.pcre.org/pcre.txt


RegEx Паттерн

Текст
Result


У обчисленні регулярний вираз, також відомий як regex або regexp, забезпечує короткий і гнучкий засіб для збігу рядків тексту, таких як певні символи, слова або шаблони символів. Регулярний вираз написаний на формальній мові, який може бути інтерпретований регулярним процесором виразів, програмою, яка або служить генератором аналізу, або досліджує текст і визначає частини, які відповідають наданій специфікації. Регулярні вирази використовуються багатьма текстовими редакторами, утилітами та мовами програмування для пошуку та маніпулювання текстом на основі шаблонів. Деякі з цих мов, включаючи Perl, Ruby, Awk і Tcl, повністю інтегрували регулярні вирази в синтакс самої ядра мови. Інші, такі як C++,.NET, Java, Python і замість цього надають доступ до регулярних виразів тільки через бібліотеки.

Source: Wikipedia
AKA:

Tester , Editor , Validator , RegExp , Regular Expression , Evaluator , Parser, regular expression tester, regex online, regex checker, regex live, javascript regex test, regex pattern onlineAre you getting value from OnlineToolz?

Support us now on Patreon and join our exclusive community of supporters.